Hoppa till innehåll

Vistabella Golf House near beaches and shared pool

Användarprofil för Martin
Martin

Vistabella Golf House near beaches and shared pool

6 gäster3 sovrum5 sängar2 badrum
6 gäster
3 sovrum
5 sängar
2 badrum
Helt boende
Du får hela hus för dig själv.

My place is close to parks, art and culture, restaurants and dining, great views.This lovely 3 bedroom, 2 bathroom property situated on the charming development of Entre Naranjos. Its a quiet development with no through traffic with the a golf course situated on site along with further bars and shops.The house shares a quiet communal swimming pool. My place is good for couples, solo adventurers, business travellers, families (with kids), and big groups.

Bekvämligheter

Wifi
Kök
Arbetsyta med plats för dator
Pool
Ej tillgänglig: Kolmonoxid-detektor
Värden har inte rapporterat att det finns en kolmonoxid-detektor i fastigheten.

Sovarrangemang

Sovrum 1
1 dubbelsäng
Sovrum 2
2 enkelsängar
Sovrum 3
2 enkelsängar

Tillgänglighet

Omdömen

3 omdömen
Exakthet
5,0
Kommunikation
5,0
Renlighet
5,0
Användarprofil för Fouzia
Fouzia
augusti 2018
Je recommande a tous, grande maison, grande terrasse au rez-de-chaussée avec barbecue, grande terrasse au premier avec table et chaise , grandes chambres dans toute la maison et grande terrasse au dernier étage avec chaises longue. Cuisine bien équipée ainsi que le salon. Merci…
Användarprofil för Martin
Svar från Martin:
Thanks Fouzia, You were a great guest and would be happy to welcome you back. Martin
augusti 2018
Användarprofil för Adeline
Adeline
augusti 2018
Très belle maison, propre, rien ne manquer. Piscine dans la résidence, peu de monde donc très agréable. Tout à moins de 10 min resto bar jeux pour les enfants plage etc... Personne a l'arrivée pour la remise très gentille, très réactif pour répondre aux mains. je recommande!!
Användarprofil för Ami
Ami
januari 2018
The host canceled this reservation 156 days before arrival. This is an automated posting.

Martin är din värd

England, StorbritannienMedlem sedan februari 2017
Användarprofil för Martin
3 omdömen
We have lived in Bucks for 28 years and we run a carpet cleaning business, We have two grown-up daughters we are hard working and honest people and always want our customers to be happy so they will come back and recommend us. In our spare time we run, play golf and badminton…
Umgänge med gäster
Although I live in the UK we have great neighbours at our place who will be able to help you out. And I am only a text or phonecall away but will give you as much or as little information you need before you go.
Kommunicera alltid genom AirbnbFör att skydda din betalning bör du aldrig föra över pengar eller kommunicera utanför Airbnbs webbplats eller app.

Grannskapet

Saker att tänka på

Incheckning: Efter 14:00
Utcheckning: 10:00
Incheckning
Efter 14:00
Utcheckning
10:00

Husregler

  • Inte lämpligt för spädbarn (under 2 år)
  • Ingen rökning
  • Inga husdjur
  • Inga partyn eller tillställningar

Avbokningar