Hoppa till innehåll
Spara denna annons.
Eget rum i hus

Single and Double Rooms available!

Användarprofil för Sara
Sara

Single and Double Rooms available!

Eget rum i hus
3 gäster2 sovrum2 sängar1 delat badrum
3 gäster
2 sovrum
2 sängar
1 delat badrum

Bright and beautiful house located in a quiet neighbourhood. The house is located in the popular area of St George.

You are more than welcome to cook your own food in our kitchen. We also have a lovely garden which is nice to sit in the summer.

Bekvämligheter

Gratis parkering inkluderad
Wifi
Kök
Kabel-TV
Frukost
Schampo

Sovarrangemang

Sovrum 1
1 dubbelsäng
Sovrum 2
1 enkelsäng
Gemensamma utrymmen
1 enkelsäng

Husregler

Inte tryggt eller lämpligt för barn (0-12) och husdjur
Ingen rökning, fester eller evenemang
Incheckningstid är 14:00 till 22:00 och utcheckning är senast 11:00

Tillgänglighet

68 Omdömen

Exakthet
Kommunikation
Renlighet
Läge
Incheckning
Värde
Användarprofil för Jack
Jack
november 2018
Very accommodating and kind. Would highly recommend staying with these guys.
Användarprofil för Spenser
Spenser
november 2018
Sara and her partner were very friendly and engaging and had a good balance of talking with us but also giving us space. She also very graciously took us to the train station at 5:40 in the morning which was so helpful!! Communication was clear and if we had any issues she made s…
Användarprofil för Cécile
Cécile
oktober 2018
Sara and Prem are very nice. We spent two days with them. Everything was perfect !
Användarprofil för Alex
Alex
oktober 2018
couple très discret, vous avez les clés et vous faites votre vie.
Användarprofil för Pavana SMC
Pavana SMC
oktober 2018
Great place to live and very economical. I find this place interesting as its easy to commute to local site seeing. Its a very calm location, giving you good time to relax.
Användarprofil för Michael
Michael
oktober 2018
The accommodation was just what we needed, the rooms were clean and tidy, the hosts friendly and the location perfect for visiting our family in Bristol.
Användarprofil för Seok Bee
Seok Bee
september 2018
This place offers the best value for the rental paid. The rooms are comfortably big and guests are allowed to use the kitchen. A hanging rack or even hangers behind the door for towels and clothes would have been most welcome.

Sara är din värd

Bristol, StorbritannienMedlem sedan september 2015
Användarprofil för Sara
72 omdömen
Verifierad
Hello, My name is Sara. I am originally from South Wales and have been living in Bristol for four years. I am currently training to become a teacher. I live with my partner Prem, who is Indian, who works as an Analyst. We bought our house in November 2016. Air BnB unites our pas…
Språk: Français, Punjabi
Svarsfrekvens: 100%
Svarstid: inom en timme
Kommunicera alltid genom AirbnbFör att skydda din betalning bör du aldrig föra över pengar eller kommunicera utanför Airbnbs webbplats eller app.

Grannskapet

Tryck på nedåtpilen för att interagera med kalendern och välja ett datum. Tryck på frågetecknet för att få kortkommandon för att ändra datum.

Incheckning

Tryck på nedåtpilen för att interagera med kalendern och välja ett datum. Tryck på frågetecknet för att få kortkommandon för att ändra datum.

Utcheckning
Du debiteras inte ännu