Hoppa till innehåll
Room 1
Eget rum i gästsvit

Familia Fernandes ROOM 1

Användarprofil för Shekiya Christie
Shekiya Christie

Familia Fernandes ROOM 1

Eget rum i gästsvit
3 gäster1 sovrum1 säng1 privat badrum
3 gäster
1 sovrum
1 säng
1 privat badrum
Bra incheckningsupplevelse
100 % av gäster nyligen gav boendets incheckning fem stjärnor.

The room is lit with bright lights and is well ventilated with windows on either sides, for you to enjoy fresh air and to relish nature. You will have access to the kitchen, the dining hall, and the living room with a common television.( common spaces to be shared ) There is a large balcony for you to sit back and enjoy your cup of tea/coffee or probably just sit and read a book. We have everything here to help make your stay in Goa enjoyable, comfortable and a memorable one. FEEL AT HOME!

Bekvämligheter

  • Wifi
  • Kök
  • Gratis parkering inkluderad
  • Arbetsyta med plats för dator
  • Galgar
  • TV

Sovarrangemang

Sovrum 1
1 enkelsäng (queen)
Gemensamma utrymmen
1 golvmadrass

Husregler

Incheckningstiden är flexibel
Checka ut senast 11:00

Tillgänglighet

4 Omdömen

Exakthet
Kommunikation
Renlighet
Läge
Incheckning
Värde
Användarprofil för Hemanth Kumar
Hemanth Kumar
oktober 2018
Good please to stay in vasalo...Nice hosting
Användarprofil för Nabina
Nabina
augusti 2018
It's nice to stay with people who actually care for the well being of their guests. Every modern amenity is present there. Best to plan your trip before you go, even for first timers because an hour of pain spent in planning is better than suffering later on. It's a very nice, cl…
Användarprofil för Gagan
Gagan
augusti 2018
Shekiya and her family are extremely friendly and hospitable, they were helpful all throughout my stay..
Användarprofil för Manjiri
Manjiri
juli 2018
Shekiya is a nice host. She is very helpful and quick. The place is very near to the Velsao beach. Visit will be better if you book both the room, only that will give you access to the whole apartment. Otherwise place is worth staying.

Denna värd har 7 omdömen för andra boenden.

Visa andra omdömen

Shekiya Christie är din värd

Velsao, IndienMedlem sedan maj 2018
Användarprofil för Shekiya Christie
12 omdömen
Hello, I am Shekiya Christie Fernandes. i am 25 years old.I am currently working in the aviation industry, a place where i interact with people of different cultures. I love reading, besides playing the piano. Interacting with people and getting to know more about them and their…
Språk: English, Hindi
Svarsfrekvens: 100%
Svarstid: inom en timme
Kommunicera alltid genom AirbnbFör att skydda din betalning bör du aldrig föra över pengar eller kommunicera utanför Airbnbs webbplats eller app.

Grannskapet

Tryck på nedåtpilen för att interagera med kalendern och välja ett datum. Tryck på frågetecknet för att få kortkommandon för att ändra datum.

Incheckning

Tryck på nedåtpilen för att interagera med kalendern och välja ett datum. Tryck på frågetecknet för att få kortkommandon för att ändra datum.

Utcheckning
Du debiteras inte ännu

Liknande boenden

Saker att göra nära detta boende