Hoppa till innehåll
Kitchen and dining areaDining and Living area
Hel lägenhet

Modern 2 bedroom flat in Battersea

Användarprofil för Rob
Rob

Modern 2 bedroom flat in Battersea

4 gäster
2 sovrum
2 sängar
1 badrum
4 gäster
2 sovrum
2 sängar
1 badrum
BOENDETS HÖJDPUNKTER
BubbelpoolDetta är ett av det fåtal boenden i detta område som har denna funktion.

We are a professional young couple and we live in this lovely brand new flat located in the hearth of Battersea.
Our 2 bedroom apartment close to the Thames river benefits of a high-spec living area, warm bedrooms, wooden floor and floor heating.

Bekvämligheter

Hiss
Bubbelpool
Wifi
Kök
TV
Schampo

Husregler

Inte lämpligt för spädbarn (under 2 år)
Ingen rökning
Passar inte sällskapsdjur
Inga partyn eller tillställningar
Incheckning när som helst efter 10:00.
Checka ut senast 14:00

Tillgänglighet

5 Omdömen

Exakthet
Kommunikation
Renlighet
Läge
Incheckning
Värde
Användarprofil för Malin
Malin
januari 2017
Rob's flat is amazing. My friends and I stayed for 10 nights and we loved it. The flat is even nicer than it looks in the photos and the location is great - close to the train station and a bus stop across the street. The kitchen is great and the bed is comfortable, we had everyt…
Användarprofil för Roberta
Roberta
september 2016
Non abbiamo avuto problemi a raggiungere il quartiere che è ben servito da mezzi pubblici. È stato solo un po divertente accorgersi che il numero civico corrispondeva a un complesso formato da edifici pressoché identici. Non avendo ben segnato l'indirizzo ho dovuto chiamare p…
Användarprofil för Paris
Paris
januari 2016
Had a great time staying at rob's.the flat was spotless clean & a very new development.thanks rob
Användarprofil för Luana
Luana
november 2015
The flat was even better than it seemed on pictures. Very new, clean and tidy..with everything we needed in! The location was good..easy to get around! The flat is just by the river which was great for cycling and sightseeing. The host Rob was very friendly, kind and thoughtful …
Användarprofil för Matt
Matt
september 2015
Rob and Giulia were fantastic hosts and we're really grateful that they let us use their beautiful flat for the week. Rob was incredibly conscientious, having made the time to meet us and show us around the flat before we checked in, and also in very kindly leaving detailed i…

Rob är din värd

London, StorbritannienMedlem sedan juli 2015
Användarprofil för Rob
7 omdömen
I am a easy-going young professional who loves London and getting around the city. I live with my girlfriend and we usually enjoy our time off at the open-air, going to the parks or walk along the river. When the weather is not really great (yes, it happens often here!) we go…
Kommunicera alltid genom AirbnbFör att skydda din betalning bör du aldrig föra över pengar eller kommunicera utanför Airbnbs webbplats eller app.

Grannskapet

Tryck på nedåtpilen för att interagera med kalendern och välja ett datum. Tryck på frågetecknet för att få kortkommandon för att ändra datum.

Incheckning

Tryck på nedåtpilen för att interagera med kalendern och välja ett datum. Tryck på frågetecknet för att få kortkommandon för att ändra datum.

Utcheckning
Du debiteras inte ännu

Liknande boenden