Hoppa till innehåll
Large dinner table Access to the balcony
Spara denna annons.
Hel lägenhet

Lovely family apt. Westerpark (couple/children)

Användarprofil för Denise
Denise

Lovely family apt. Westerpark (couple/children)

Hel lägenhet
4 gäster2 sovrum3 sängar1 badrum
4 gäster
2 sovrum
3 sängar
1 badrum
Bra läge
100 % av gäster nyligen gav boendets läge fem stjärnor.
Bubbelpool
Detta är ett av det fåtal boenden i detta område som har denna funktion.
Skinande rent
2 gäster nyligen har sagt att detta boende var skinande rent.

We love our apartment, which is located near Westerpark in a car-free and very green area, called the Eco-area. It is a 10-minute walk to the Jordan area. We have one double bed, one children's bed and one baby bed. Children can play with the toys while you relax in the hammock on the balcony. We especially welcome couples and families.

Bekvämligheter

Bubbelpool
Kök
Wifi
Hårtork
Strykjärn
Tvättmaskin

Sovarrangemang

Sovrum 1
1 dubbelsäng
Sovrum 2
2 enkelsängar
Gemensamma utrymmen
1 soffa, 1 hängmatta

Husregler

Inga husdjur
Ingen rökning, fester eller evenemang
Incheckningstid är 15:00 till 21:00 och utcheckning är senast 12:00

Tillgänglighet

Väl belyst gångväg till ingång
Bred hallingång

Tillgänglighet

17 Omdömen

Exakthet
Kommunikation
Renlighet
Läge
Incheckning
Värde
Användarprofil för Cristy
Cristy
oktober 2018
Denise's place was great for our family. The apartment has everything you could need, including toys for the kids! It is in an amazing location - Westerpark is a great area, away from the really touristy bits of Amsterdam but brilliantly situated to get to the centre really easil…
Användarprofil för Erwan
Erwan
augusti 2018
Very good hosts, nice and quick to answer. The flat is beautiful and the area very quiet. I recommand it !
Användarprofil för Anna
Anna
juli 2018
We have enjoyed this home, and we have felt as at our home. All clean and with all the facilities. Beautiful neighbourhood and better comunnication with public transport at 1 minute walking! Great experience! Thanks!
Användarprofil för Denis
Denis
november 2017
Very cosy and authentic place in Amsterdam. You can really see how the Dutch lifestyle really looks since the house is fully involved in this atmosphere. Very close to the central area, and very quiet at the same time. There are no tourists nearby which makes this place a treasur…
Användarprofil för Sean
Sean
oktober 2017
Denise's place was perfect - very comfortable and large house in a pleasant neighbourhood. The house was very clean and had everything we needed. The living room was very spacious, and we loved just chilling out on the balcony. The house was perfectly located with a 10min bus rid…
Användarprofil för Axel
Axel
augusti 2017
Très bonne communication avant et pendant le voyage, très bon accueil et plein de bons conseils pour profiter au mieux de la ville. Amsterdam est vraiment une ville à découvrir.
Användarprofil för Alessandra
Alessandra
juli 2017
Our stay at Denise's lovely place was wonderful. The communication was easy, Denise always answered promptly and also gave us great tips for what to do in Amsterdam. The apartment is especially well suited for families with kids, The location is great, quiet and only ten minutes …

Denise är din värd

Amsterdam, NederländernaMedlem sedan juli 2015
Användarprofil för Denise
18 omdömen
1 Rekommendation
Hi, I'm Denise. I live together with Rob and our two sons Daniel and Ruben. We love living in Amsterdam because it is a lively city and there is always something worth a visit, also for children. Even though everybody in Amsterdam rides the bike, it still gives me a certain feeli…
Språk: English, Nederlands
Svarsfrekvens: 100%
Svarstid: Inom en dag
Kommunicera alltid genom AirbnbFör att skydda din betalning bör du aldrig föra över pengar eller kommunicera utanför Airbnbs webbplats eller app.

Grannskapet

Tryck på nedåtpilen för att interagera med kalendern och välja ett datum. Tryck på frågetecknet för att få kortkommandon för att ändra datum.

Incheckning

Tryck på nedåtpilen för att interagera med kalendern och välja ett datum. Tryck på frågetecknet för att få kortkommandon för att ändra datum.

Utcheckning
Du debiteras inte ännu

Saker att göra nära detta boende